Nasza firma oferuje szeroki wybór podnośników koszowych. Wynajem podnośników w naszej firmie to pewność, że otrzymujesz niezawodny, serwisowany sprzęt. Siedziba naszej firmy jest w mieście Poznań, a działamy w całym województwie wielkopolskim. Zamów podnośnik już teraz.

Nasza oferta podnośników koszowych:

Podnośniki koszowe elektryczne
teleskopowe i przegubowe

Podnośniki koszowe elektryczne teleskopowe i przegubowe

Podnośnik przegubowy koszowy

Podnośniki koszowe spalinowe
teleskopowe i przegubowe

Podnośniki koszowe spalinowe teleskopowe i przegubowe

Podnośnik teleskopowy koszowy


Podnośniki koszowe Poznań Kontakt

ADDAN Daniel Adamowicz

ul. Wiedeńska 5
60-683 Poznań

Wynajem

+48 600327231
+48 602193622


Podnośniki koszowe i ich rodzaje

Wiele prac, głównie budowlanych oraz technicznych, wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi dźwignicowych, czyli podnośników koszowych.
Rozwiązania te pełnią określoną funkcję – umożliwiają bezproblemowe i bezpieczne wykonanie prac na określonej wysokości. Podnośniki koszowe, przede wszystkim ze względu na sposób podnoszenia kosza, dzielą się na kilka rodzajów.

Rodzaje podnośników koszowych:

a) Samojezdne

Podnośniki samojezdne posiadają własny napęd, zwykle zasilany za pomocą akumulatora, dzięki czemu można z nich korzystać bez używania samochodu lub innego pojazdu. Rozwiązania te mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.
Podnośniki samojezdne dzielą się na teleskopowe oraz przegubowe.

b) Podnośniki na samochodach

Podnośniki na samochodach to idealna propozycja dla prac wykonywanych w terenie – w tym przypadku podnośnik jest montowany na samochodzie, co automatycznie zwiększa jego mobilność.
Zaletą przedmiotowych urządzeń jest przede wszystkim znaczna wysokość podnoszenia.
Poszczególne propozycje różnią się przede wszystkim typem podwozia, wysokością roboczą, rodzajami napędów, a także wagą i polem pracy.

c) Podnośniki na przyczepach

Podnośniki na przyczepach to połączenie modeli samojezdnych oraz montowanych na samochodach – ich zaletą jest to, że służący do transportu samochód może być wykorzystywany także do innych celów.

d) Podnośniki nożycowe

W przypadku podnośników nożycowych ważną kwestią jest nie tylko rodzaj napędu, ale przede wszystkim sposób podnoszenia.
Zaletą przedmiotowych podnośników jest optymalna stabilność w każdej sytuacji – także w przypadku dużych podestów.

e) Podnośniki przegubowe

Główną cechą podnośników przegubowych jest zwiększony zasięg roboczy oraz możliwość manewrowania, dzięki czemu można z nich korzystać zarówno na halach, jak i podczas prac wykonywanych na zewnątrz.
Niepodważalną zaletą przedmiotowych modeli jest proste i intuicyjne sterowanie.

f) Podnośniki teleskopowe

Jest to ostatni rodzaj podnośników koszowych, których cechą jest nade wszystko bardzo duży wysięg, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej wagi i gabarytów. Znaczny wpływ na komfort pracy ma wysuwane ramię, w które wyposażone zostały przedmiotowe urządzenia.