Jesteśmy firmą oferującą wynajem najwyższej klasy profesjonalnych samojezdnych podestów ruchomych znanych renomowanych marek Haulotte, Genie, JLG, Manitou.

Dysponujemy bogatym parkiem podnośników koszowych, nożycowych do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, na gotowych posadzkach oraz w trudnym terenie.

Szeroka gama podnośników, oraz nasze doświadczenie pozwoli nam dobrać i dostarczyć optymalny sprzęt dla państwa potrzeb. Sprawdzone podnośniki, oraz mobilny serwis to podstawa zachowania ciągłości prac i dotrzymywania terminów co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważnym elementem kontraktu.

Dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości i niezawodności naszych podnośników, oraz doskonalenia kwalifikacji serwisu. Wszystkie nasze urządzenia mają bieżące badania konserwatorskie i posiadają ważne decyzje dopuszczające do eksploatacji wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Uzupełnieniem naszej oferty przy pracach na wysokości są rusztowania aluminiowe firmy Krause oraz Akala Faraone z atestem do pracy na wysokości do 14m.

Jako solidna i rzetelna firma nastawieni jesteśmy na długoletnią współpracę z naszymi klientami opartą na zaufaniu i obopólnych korzyściach. Oferując zawsze pomoc, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne warunki współpracy chcemy stać się niezawodnym Partnerem w państwa biznesie.

Obecnie posiadamy dwa oddziały zlokalizowane w Poznaniu i Koninie.

DanRental Podnośniki